فنگ شویی

آشنایی بااصول فنگ شویی به زبان ساده

نکاتی از فنگ شویی:

نکته ۱:هیچ گاه از عنصر یا نماد آب در اتاق خواب استفاده نکنید.

تقویت عنصر آب موجب ضرر و زیان می شود.زیان مالی و مشکلات عاطفی.نمادهای آب شامل نقاشی هایی از رودخانه ، آبشار و دریاچه می شود.هم چنین آکواریوم ها را شامل می شود.ولی شیشه آب کنار تخت مشکلی ایجاد نمی کند.

نکته ۲:برای به دست آوردن خوش شانسی مالی یک وزغ سه پا را در اتاق نشیمن خود نزدیک در ورودی قرار دهید.

صورت وزغ به هر سمتی می تواند باشد با این وجود اگر صورت وزغ به سمت در ورودی باشد نماد وارد شدن پول به خانه است.وزغ را مستقیما رو به روی در اصلی خانه قرار ندهید.

نکته ۳:درختان و گیاهان خود را به طور مرتب هرس کنید.

این عمل از رشد بیش از حد آن ها جلوگیری می کند تا مانع انرژی یانگ نور خورشید که بسیار پر ارزش است نشوند.هنگامی که گیاهان بیش از حد انبوه شوند انرژی یین زیادی تولید می کنند.

نکته ۴:یک گوی کریستال رو به روی یکی از پنجره های منزلتان آویزان کنید.

یکی از پنجره های خانه را که مستقیما نور خورشید را دریافت میکند،انتخاب کنید.هنگامی که گوی کریستال را رو به روی این پنجره آویزان کنید، باعث می شود که نور خورشید به صورت رنگ های درخشان رنگین کمان وارد خانه شود.این عمل شانس ارتباطات خانوادگی را تقویت می کند.و مخصوصا برای بخش جنوب غرب خانه مفید است.

نکته ۵:داشتن باغ پر گل مخصوصا در بخش شرق و جنوب شرقی.

باغ پر گل مخصوصا در بخش شرق و جنوب شرقی باعث سلامتی و خوش شانسی مالی می شود.داشتن گیاهان تنومند و مستحکم در این بخش باعث دستیابی به انرژی فوق العاده می شود.

نکته ۶:هنگام غذا خوردن میز غذا  را طوری بچینید که هریک از اعضای خانواده به سمت جهت خوش یمنش بنشیند.

برای بدست آوردن چهار جهت خوش یمن خود می توانید به کتاب "فنگ شویی تحصیلات" که ترجمه این جانب است مراجعه کنید.این کتاب در دست چاپ است.

همچنین می توان از فنگ شویی برای به دست آوردن سلامتی،موفقیت در تحصیل،پیشرفت و ترقی شغلی، شهرت،بچه دار شدن و بهبود روابط خانوادگی استفاده کرد.

بر گرفته از سایت  Lillian too’s official website

ترجمه:دکتر معتمد رستگار

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 31 خرداد1386ساعت 2  توسط حمیده معتمد رستگار  |